Putere: 330 kW
Drive: Dual-Motor AWD
Baterie: 80,02 kWh
Raza de acțiune: 700 km CLTC
Încărcare: 800 V + 6C
Încărcare DC: 30–80% ≈ 9 min
Dimensiuni: 4.837 × 1.970 × 1.670...
În concurența pe piață aprigă, oferim clienților de înaltă calitate Vehicul Nevo Q06 cu echipamente avansate de producție, tehnologie fiabilă și management strict și standardizat. Excelența produselor și urmărirea serviciului perfect sunt cheia succesului companiei noastre. Vom continua să ne străduim să creăm cele mai bune performanțeMașină Nevo Q06 pentru clienții noștri din întreaga lume. Am acordat întotdeauna o importanță deosebită construcției culturii corporative, care a fost recunoscută în unanimitate de întreaga societate. Produsele noastre sunt testate riguros pentru a îndeplini standardele și reglementările specifice industriei. Echipa noastră este pasionată de a fi la curent cu cele mai recente tendințe și tehnologii ale industriei, permițându-ne să oferim soluții de ultimă oră clienților noștri. Căutăm mereu modalități de a ne îmbunătăți calitatea și serviciile. În același timp, echipa noastră profesională de cercetare și dezvoltare poate proiecta și dezvolta produse din diferite specificații în funcție de nevoile utilizatorilor, astfel încât să se adapteze la noile tendințe și nevoile de dezvoltare ale industriei.
-
2025 Changan Qiyuan Q07 1.5T PHEV SUV – 215 km Autonomie ...Model: Changan Qiyuan Q07Mai mult
Anul: 2025
Grup motopropulsor: 1.5T PHEV
Motor electric: 165 kW
Cuplu motor: 330 Nm
Autonomie electrică: 215 km CLTC
Interval combinat: Până la 1.400 km... -
2026 2025 2024 Changan UNI-V 1.5T Turbo Sedan – 141 KW, 3...Motor: 1.5T turboalimentatMai mult
Putere maxima: 141 kW
Cuplu maxim: 310 N·m
Transmisie: DCT umed cu 7 trepte
Tip de tracțiune: tracțiune față-(FWD)
Capacitate de locuri: 5... -
2026 SAIC Shangjie Z7T 100kWh 873 km CLTC 264 KW 460 Nm R...Grup motopropulsor: BEV, RWD / AWDMai mult
Baterie: 81 kWh LFP / 100 kWh NMC
Interval CLTC: 712–873 km
Putere maxima: 264 / 434 kW
Cuplu maxim: 460 / 760 N·m
Încărcare rapidă: 30–80% în 15... -
2026 2025 Mașină sedan hibridă pe benzină Changan Eado 1....Motor — 1.5T Turbo, 192 CP / 141 kWMai mult
Cuplu — 310 N·m
Transmisie - DCT umed cu 7 trepte
Consum de combustibil — 6,20–6,29 L/100 km WLTC
Dimensiuni — 4785 × 1840 × 1440/1450... -
2025 2026 Mașină SUV Changan CS75 PlusMotor: 1.5T turbocompresor cu 4 cilindriMai mult
Putere maximă: Până la 185 CP
Cuplu maxim: Până la 300 N·m
Transmisie: automată cu 8 trepte
Tip caroserie: SUV cu 5 uși și 5... -
2025 2026 Changan UNI-Z 1.5T PHEV SUV 18.4 kWh Baterie, 1...Motor: 1.5T TurboMai mult
Putere: 138–141 kW
Cuplu: 300–310 N·m
Transmisie: DCT umed cu 7 trepte
Conducere: FWD
Caroseria: SUV cu 5 uși, 5 locuri
Dimensiuni: 4.730 × 1.890 × 1.680... -
2026 Changan NEVO Q05 2026 120 kW BEV SUV 506 km Autonomi...Putere: 120 kWMai mult
Cuplu: 190 N·m
Baterie: 51,9 kWh LFP
Raza de acțiune: 506 km CLTC
Încărcare DC: 30–80% în 15 minute
Conducere: FWD
Dimensiuni: 4.435 × 1.855 × 1.600... -
2027 2026 2025 2024 SUV compact pe benzină Changan CS55 PLUSMotor: 1.5L benzină turboalimentatăMai mult
Putere maxima: 188 CP
Cuplu maxim: 300 N·m
Transmisie: DCT umed cu 7 trepte
Tren de rulare: tracțiune- față (FWD)
Tip caroserie: SUV compact cu 5...
Prețurile sunt foarte competitive, iar calitatea produsului este foarte bună.
Am cooperat cu tine de mulți ani. Nu numai că ne puteți oferi cel mai favorabil preț, dar, de asemenea, garantați calitatea și cantitatea produselor noastre.
Personalul serviciului pentru clienți este foarte entuziast, iar materialul produsului este, de asemenea, foarte bun.
Adevăratul lucru este același ca în videoclip, sunt foarte mulțumit!
Aceasta este o experiență de cumpărături pozitivă și plăcută. Am primit mărfurile în perioada contractului și vom continua să le abonez și să le salvăm, astfel încât să le putem obține în mod regulat.
Recomand sincer acest furnizor tuturor, deoarece atât calitatea, cât și serviciul sunt excelente!
Ca brand profesionist în Vehiculul Galaxy M9, AVATR 07L Câmp, acum am devenit un personalizat Vehiculul Galaxy M9, AVATR 07L Compania care integrează o varietate de produse. Canalele de vânzări sunt împărțite în franciză, vânzări directe și întreprinderi interne și străine în vrac.
